Akcja honorowego krwiodawstwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wysokinski Pawel   
Poniedziałek, 09 Listopad 2009 10:57

  Krew nazywana jest darem życia, gdyż jest niezbędna do ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Zapotrzebowanie na nią jest ogromne. Obecnie, dla co trzeciej osoby brakuje krwi do transfuzji Aby wyjść naprzeciw młodzieży chętnej do oddawania krwi nasz Szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi w porozumieniu z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi zorganizował akcję krwiodawstwa.

  04.11.2009r. w godz. 9-12 chętni uczniowie oddawali krew. Byli wśród nich zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Ekipa pracowników RCKiK, jak zawsze zwarta i gotowa do pracy. Profesjonalizm pań pielęgniarek oraz pani doktor, a także stworzona przez w/w miła atmosfera spowodowały, że strach przed ukłuciem igłą, czy też obawy na widok krwi, szybko zniknęły. Opiekunowie akcji panie: M.Wawrzonowska i E.Musiał oraz wychowawcy również wspierali młodzież.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom, zarówno tym którzy oddali krew, jak i tym którzy ze względów zdrowotnych nie mogli tego dnia oddać krwi.

 

Oto lista krwiodawców:

1.KAMIL PIETRZAK III TI
2.KRZYSTOF BOROWIECKI IV TE
3.DARIUSZ WĄSIK III TE
4.BARTŁOMIEJ KUCZEWSKI IV TE
5.NORBERT DULAS IV TM
6.PRZEMYSŁAW NAWROCKI IV TE
7.MARCIN JĘDRZEJEWSKI IV TI
8.MARIUSZ SZCZECHOWICZ IV TM
9.ŁUKASZ KIEŁBASA IV TM
10.MARIUSZ KUDLIK IV TM
11.TOMASZ CIAMARZEWSKI IV TM
12.MARCIN SAMECKI IV TM
13.ROBERT MARCINKOWSKI IV TM
14.TOMASZ KOWALCZYK III TM
15.KAMIL SZCZEPAŃSKI III M ZSZ
16.KAMIL JAGIEŁŁO III M ZSZ
17.RAFAŁ BELZIUK III M ZSZ
18.DAMIAN KABAŁA
19.MICHAŁ KACZMAREK
20.MILENA SOBCZAK IV TI
21.PAULINA DUDKA IV TI
22.MATEUSZ GADOMSKI III TM
23.KAMIL SMOLEŃ
24.BARTŁOMIEJ MAKOWSKI II C ZSZ
25.DANIEL JOCHMAN II C ZSZ
26.SEBASTIAN KOWALCZYK
27.ŁUKASZ BANAŚKIEWICZ IV TM
28.SYLWIA ZBYTNIEWSKA II C ZSZ

 

 

Ostatnio zmieniany w Poniedziałek, 23 Listopad 2009 13:46
  Joomla templates by Lonex.