Technikum i Liceum Zawodowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 16 Listopad 2010 09:43

Absolwenci Technikum i Liceum Zawodowego

 

Rok 1964/1965
III TME - obróbka skrawaniem, elektroenergetyk (Ignacy Ostrowski, Leszek Domagała)
                Technikum dla pracujących
 
Rok 1965/1966
V M - obróbka skrawaniem (Lech Wasilewski, Leszek Domagała)
V ME - obróbka skrawaniem, elektroenergetyk (Barbara Soska, Anna Zarzycka,
            Leszek Domagała, Jerzy Witke) Technikum dla pracujących
           Technikum Zawodowe Uniwersytetu Dla Pracujących w Zgierzu
 
Rok 1966/1967
V E - elektroenergetyk (Barbara Soska)
V M - obróbka skrawaniem (Feliksa Skrzyńska, Jan Gajda, Lech Wasilewski,
          Ryszard Domagalski)
III TE - obróbka skrawaniem, elektroenergetyk (Jan Białek, Anna Zarzycka)
                Technikum dla pracujących
 
Rok 1967/1968
V E - elektroenergetyk (Anna Zarzycka, Mirosława Bocheńska, Stanisław Lazar)
V M - obróbka skrawaniem (Aleksandra Leszczyńska, Lechosław Fokszycki,
          Ryszard Domagalski, Stanisław Soska)
III TE - obróbka skrawaniem, elektroenergetyk (Wiesław Ośrodek,
          Tadeusz Robaczyński) Technikum dla pracujących
 
Rok 1968/1969
V E - elektroenergetyk (Barbara Listkowska, Halina Sibińska)
V M - obróbka skrawaniem (Krystyna Srokowska)
III TE - elektroenergetyk, obróbka skrawaniem  (Czesław Krzemiński,
Wiesław Ośrodek, Eugeniusz Baranowski) Technikum dla pracujących
 
Rok 1969/1970
V E - elektroenergetyk (Barbara Wesołowska /Cieślicka/, Stanisław Lazar)
V M - obróbka skrawaniem (Barbara Wesołowska - Cieślicka, Lech Wasilewski)
III TM - obróbka skrawaniem, elektroenergetyk  (Anna Zarzycka)
           Technikum dla pracujących
 
Rok 1970/1971
V M - obróbka skrawaniem (Stanisław Soska, Jan Białek,
          Zuzanna Szydłowska /Marciniak/)
III TM - obróbka skrawaniem  (Bożena Wójcik)
           Technikum dla pracujących
 
Rok 1971/1972
V M - obróbka skrawaniem (Barbara Soska)
III TM - obróbka skrawaniem  (Czesław Krzemiński, Tadeusz Robaczyński)
           Technikum dla pracujących
III TE - elektroenergetyk  (Anna Zarzycka) Technikum dla pracujących
 
Rok 1972/1973
V E - elektromechanika ogólna (Anna Zarzycka)
V M - obróbka skrawaniem ( Lech Wasilewski)
 
Rok 1973/1974
V E - elektromechanika ogólna (Barbara Soska, Jan Gajda, Mieczysław Uściński)
V M - obróbka skrawaniem (Krystyna Srokowska)
 
Rok 1974/1975
V E - elektromechanika ogólna (Stanisław Lazar)
V M - obróbka skrawaniem (Stefan Adamiak, Marian Walczak, Lech Wasilewski)
III TM - obróbka skrawaniem  (Stanisław Soska)
III ZT - obróbka skrawaniem,  elektroenergetyk (Jan Białek)
           Technikum dla pracujących
 
Rok 1975/1976
V E - elektromechanika ogólna (Zuzanna Szydłowska /Marciniak/)
V M - obróbka skrawaniem (Irena Grądalska, Barbara Wesołowska)
III TM - obróbka skrawaniem  (Anna Zarzycka)
III ZT - obróbka skrawaniem,  elektromechanika ogólna (Stanisław Brzęcki)
           Technikum dla pracujących
 
Rok 1976/1977
V E - elektromechanika ogólna (Barbara Soska, Janusz Cecherz,
         Bożena Komorowska)
IV LZ - elektromechanik urządzeń przemysłowych (Maria Jajkowska      
III TM - obróbka skrawaniem  (Jan Białek)
III ZT - obróbka skrawaniem (Stanisław Soska, Zenon Sobieraj, Jan Lewandowicz)
           Technikum dla pracujących
 
Rok 1977/1978
V E - elektromechanika ogólna (Zuzanna Szydłowska , Zofia Cecherz / Piekarska /)
IV LZ - elektromechanik urządzeń przemysłowych (Jan Kłopocki,
Mirosław Ciechowicz)
III TM - obróbka skrawaniem  (Stanisław Soska, Lech Wasilewski)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Barbara Wesołowska,
          Henryk Kapczyński,  Krystyna Srokowska) Technikum dla pracujących
 
Rok 1978/1979
V E - elektromechanika ogólna (Krystyna Srokowska, Stanisław Lazar)
III TM - obróbka skrawaniem  (Anna Zarzycka)
III ZT -  obróbka skrawaniem  (Stanisław Brzęcki) Technikum dla pracujących
IV LZ - elektromechanik urządzeń przemysłowych (Stefania Więckiewicz)
 
Rok 1979/1980
V E - elektromechanika ogólna (Lech Wasilewski, Elżbieta Pękala,
          Mirosław Ciechowicz)
III TM - obróbka skrawaniem  (Sławomir Stefaniak) Technikum dla pracujących
III TE - elektromechanik  (Henryk Kapczyński, Mirosław Ciechowicz)
           Technikum dla pracujących
 
Rok 1980/1981
V E - elektromechanika ogólna (Barbara Wesołowska)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Lech Wasilewski,
           Bogumił Andryszczak) Technikum dla dorosłych
 
Rok 1981/1982
V E - elektromechanika ogólna (Maria Jajkowska)
V M - obróbka skrawaniem (Maria Pecyna Ziółczyk, Włodzimierz Dziuda,
         Anna Lepalczyk)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Włodzimierz Dziuda)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 1982/1983
V E - elektromechanika ogólna (Zuzanna Szydłowska, Kazimierz Jeżyński)
V M - obróbka skrawaniem (Lech Wasilewski)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Barbara Wesłowska,
         Krystyna Sokołowska) Technikum dla dorosłych
 
Rok 1983/1984
V E - elektromechanika ogólna (Stanisław Lazar)
V M - obróbka skrawaniem (Kazimierz Becht, Janina Siudzińska)
 
Rok 1984/1985
V E - elektromechanika ogólna (Włodzimierz Dziuda)
V M - obróbka skrawaniem (Czesław Frydrych)
 
Rok 1985/1986
V E - elektromechanika ogólna (Mirosław Ciechowicz, Stefania Więckiewicz)
V M - obróbka skrawaniem (Barbara Wesołowska)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Andrzej Nawrocki,
         Henryk Lepalczyk) Technikum dla dorosłych
 
Rok 1986/1987
V E - elektromechanika ogólna (Anna Zarzycka, Stefania Więckiewicz,
         Barbara Wesołowska)
V M - obróbka skrawaniem (Maria Ziółczyk)
 
Rok 1987/1988
V E - elektromechanika ogólna (Zuzanna Szydłowska)
V M - obróbka skrawaniem (Lech Wasilewski)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Lucyna Włodarczyk,
         Henryk Lepalczyk) Technikum dla dorosłych
 
Rok 1988/1989
V E - elektromechanika ogólna (Maria Jajkowska)
V M - obróbka skrawaniem (Janina Siudzińska)
 
Rok 1989/1990
V E - elektromechanika ogólna (Włodzimierz Dziuda)
V M - obróbka skrawaniem (Czesław Frydrych)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna
        (Stefan Wesołowski) Technikum dla dorosłych
 
Rok 1990/1991
V E - elektromechanika ogólna (Stefania Więckiewicz)
V M - obróbka skrawaniem (Bożena Wójcik)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna ( Henryk Lepalczyk)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 1991/1992
V E - elektromechanika ogólna (Barbara Wesołowska)
V M - obróbka skrawaniem (Krystyna Sokołowska)
 
Rok 1992/1993
V E - elektromechanika ogólna (Wiesław Andryszczak)
V M - obróbka skrawaniem (Lech Wasilewski)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna ( Maria Jajkowska,
        Henryk Lepalczyk)  Technikum dla dorosłych
 
Rok 1993/1994
V E - elektromechanika ogólna (Maria Ziółczyk)
V M - obróbka skrawaniem (Maria Jajkowska)
IV LZ - Liceum Zawodowe(Dariusz Gajkowski)
 
Rok 1994/1995
 
V E - elektromechanika ogólna (Stefania Więckiewicz)
V M - obróbka skrawaniem (Czesław Frydrych)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna ( Stefan Wesołowski)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 1995/1996
V E - elektromechanika ogólna (Bożena Wójcik)
V M - obróbka skrawaniem (Stefan Wesołowski)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Jan Kulesza)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 1996/1997
V E - elektromechanika ogólna (Wiesław Długosz, Henryk Lepalczyk,
         Anna Lepalczyk)
V M - obróbka skrawaniem (Krystyna Sokołowska)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Lucyna Włodarczyk,
        Maria Ziółczyk) Technikum dla dorosłych
 
Rok 1997/1998
V E - elektromechanika ogólna (Wiesław Andryszczak, Dariusz Gajkowski,
       Henryk Lepalczyk, Krzysztof Serwa, Bożena Wójcik)
V M - obróbka skrawaniem (Jarosław Sobieszek)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Krystyna Sokołowska)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 1998/1999
V E - elektromechanika ogólna (Maria Ziółczyk)
V M - obróbka skrawaniem (Maria Jajkowska)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Bożena Wójcik)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 1999/2000
V E - elektroenergetyka (Stefania Więckiewicz)
V M - obróbka skrawaniem (Czesław Frydrych)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Maria Ziółczyk)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 2000/2001
V E - elektroenergetyka (Jolanta Piasecka)
V M - obróbka skrawaniem (Stefan Wesołowski)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Krystyna Sokołowska) Technikum dla dorosłych
 
Rok 2001/2002
V E - elektroenergetyka (Krzysztof Serwa)
V M - obróbka skrawaniem (Krystyna Sokołowska)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Anna Lepalczyk)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 2002/2003
V E - elektroenergetyka (Bożena Wójcik)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektroenergetyka (Krystyna Sokołowska)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 2003/2004
V E - elektroenergetyka (Anna Lepalczyk)
V M - obróbka skrawaniem (Maria Jajkowska)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektromechanika ogólna (Anna Lepalczyk)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 2004/2005
V E - elektroenergetyka (Stefania Więckiewicz, Wiesława Boczyluk)
V M - obróbka skrawaniem (Czesław Frydrych)
III ZT - obróbka skrawaniem, elektroenergetyka (Renata Sochacka)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 2005/2006
IV E - elektroenergetyka (Elżbieta Chłapińska)
IV M - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych (Małgorzata Wawrzonowska)
III ZEM - elektroenergetyka, obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
           (Izabela Piasecka) Technikum dla dorosłych
III ZH - Technik Handlowiec (Baryła Alicja)
         Technikum dla dorosłych
 
Rok 2006/2007
IV EH - elektroenergetyka, Technik handlowiec (Anna Pabiniak-Miazek)
IV M - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych (Renata Sochacka)
 
Rok 2007/2008
IV EH - elektroenergetyka, Technik handlowiec (Anna Lepalczyk)
IV M - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych (Jarosław Sobieszek)
 
Rok 2008/2009
IV EM - elektroenergetyka, obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
          (Monika Łukowiak)
 
Rok 2009/2010
IV EI - elektroenergetyka, Technik informatyk (Eliza Wielgus)
IV M - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych (Alicja Baryła, Małgorzata Wawrzonowska, Eliza Wielgus)

 

Rok 2010/2011
IV EI- elektroenergetyka, Technik informatyk (Anna Pabiniak-Miazek)
IV M - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych (Renata Sochacka)

Ostatnio zmieniany w Poniedziałek, 06 Czerwiec 2011 08:16
  Joomla templates by Lonex.